Toto je testovací zpráva

Anotace:

VerTeDance, Veronika Knytlová,Beata Hlavenková:

VOID

Za rozbřeskem okouzlení. Za mořem vzrušení. Za horami dotýkání. Za krajinou milování.

Není nic.

Potlačení. Zpytování. Ticho a prázdnota.

Vůbec, vůbec nic.

Nic. Prázdno.

Zbyl otisk předešlých obsahů či forem jako vzpomínka, že kdysi tu bývalo něco – cokoli, ale přesto něco! Lepší lež, než nic. Lepší strach, než nic. Lepší iluze, než vůbec nic. Lepší držet se něčeho – čehokoli – s obavami, než to pustit zcela. Nezbylo by přece Nic! Pátráme po svědcích, otiscích prstů předešlých existencí nás samých a Nic nás při tom objímá. Chvějeme se. Prázdnota je míň, než husí kůže. Zima? Teplo? Tma? Světlo? Nevíme...!

Jsme romantičtí a sentimentální, pokrytečtí, nenapravitelní a plní strachu a bláhových snů. Doufáme, že snad, konečně, jednou... přijde ta chvíle a my budeme vědět! My náhle pocítíme...

Protože se blíží Valentýn a my vás, naše diváky, opravdu milujeme, máme pro vás valentýnský dárek! Z nejbližších tří představení VerTeDance (8.2. Flow, 10.2. Void, 11.2. Pojďme na tanec!) si vyberte dvě, první zaplaťte a druhý lístek od nás dostanete zdarma. 

Přijďte se zaplaceným a vytištěným lístkem na pokladnu, kde vám druhý na další inscenaci vydají. Stačí si ho vyzvednout až před představením, pokud si chcete místo v hledišti pojistit, rezervujte si jej na emailu: veronika.ilikova@tanecpraha.eu.